שאלות נפוצות
 
מהם היתרונות ברישום ב- Mybills?
ההרשמה ב- Mybills מעניקה מספר יתרונות:
בסיום הרישום למערכת ולאחר מילוי הפרטים, בתקופת התשלום הקרוב, יופיעו פרטיך בטופס מאובטח הכולל את פרטי התשלום וכך יחסך הצורך בהקלדת פרטיך בכל פעם מחדש. ניתן להדפיס את הטופס ואף לשמור אותו כקובץ PDF. רישום לשירות מאפשר צפיה בכל החשבונות ששולמו בעבר באמצעות Mybills, עד תקופה של 24 חודשים. ניתן באמצעות האתר לצפות בחשבונות עתידיים לתשלום המועברים אלינו מהרשויות והמועצות. בעתיד תפעיל mybills שירות תזכורות, כך תוכל לקבוע כי המערכת תישלח לך תזכורת לתשלום באמצעות דואר אלקטרוני / באמצעות SMS.
 
אילו תשלומים באפשרותי לשלם באמצעות mybills?
אתר mybills.co.il הינו אתר תשלומים בו ניתן לבצע תשלום חשבון ארנונה, חשבון חשמל, מים לרשויות ומועצות, תשלומי גז לחברות הגז השונות, תשלומי חינוך, תשלומי אגרת שילוט, אגרות שמירה, קרן קרב, דוחות חניה ותשלומי מיסים והיטלים שונים כגון מס הכנסה (חלקם באמצעות אתרים חיצוניים). כמו כן, מאפשר האתר לבצע תרומות לארגונים השונים כגון: הרוח הישראלית, וראייטי, אילן ועוד.
 
כמה עולה השירות?
התשלום ב-Mybills אינו כרוך בתשלום וניתן לכם כשירות על ידי האתר והמוטבים.
 
כיצד ניתן לשחזר סיסמא שנשכחה?
במקרה של סיסמא שנשכחה ניתן לשחזר את הסיסמא ע"י כניסה לחשבונך" ומשם בחירה באפשרות  "שכחתי סיסמא". לאחר הבחירה יפתח חלון בו יש להזין מס' תעודת זהות ותאריך לידה. לאחר מכן יש לענות על שאלת אימות אשר נבחרה בעת הרישום לאתר. בסיום מסירת הנתונים המערכת תאפשר לכם לקבוע סיסמא חדשה. במידה ואינך זוכר את התשובה לשאלת האימות או שישנה שגיאה בנתונים ניתן לפנות לתמיכה במייל Mybills@Mybills.co.il או בטלפון 073-2100357
 
כיצד ניתן להחליף סיסמא?
יש להיכנס לחשבונך באתר דרך "כניסה לחשבונך", לאחר מכן יש לבחור בקטגויית "עדכון פרטים" ולחיצה על האפשרות "עדכון סיסמא" הנמצאת בצד ימין.
 
מה אני עושה במידה והאיפוס פג תוקף? 
במידה ותוקף הקשור פג, ניתן לבקש איפוס נוסף ב"כניסת משתמשים רשומים".
 
איך ניתן לדעת אילו תשלומים שולמו באמצעות המערכת?
יש לבצע כניסה למערכת עם הסיסמא שנמסרה בעת הרישום, לאחר זיהוי הפרטים יופיע הקישור "חשבונות ששולמו" למעלה בצד ימין , טבלה זו מפרטת כל התשלומים ששולמו באמצעות המערכת.
 
PCI- מה זה?

בעשורים האחרונים אנו עדים לחדירת האינטרנט בתחומים שונים לחברה ולכלכלה בעולם.

חלק ניכר מהפעילות באינטרנט הינה מסחר אלקטרוני הכוללת בתוכה תשלום בכרטיסי אשראי.

עם התפשטות פעילות המסחר באינטרנט חל גידול במקרי גניבת נתוני כרטיסי אשראי, באמצעות חדירה למאגרי מידע שונים. גניבות אלו הסבו נזקים כספיים ותדמיתיים  והוצאות תפעוליות בלתי צפויות לבתי העסק ולחברות האשראי ולתחושת חוסר אמו