הצהרת פרטיות
 
חברת mybills פועלת מתוך מחויבות להגן על פרטיותך. הצהרה זו מסבירה את נהלי איסוף הנתונים והשימוש בהם באתר Mybills. ע"י גישה לאתר אתה מביע את הסכמתך לנהלי איסוף המידע והשימוש בו המתוארים להלן.
 
איסוף המידע האישי
בעת הצורך, תתבקש לספק נתונים המאפשרים זיהוי אישי שלך או המאפשרים ליצור איתך קשר כדי לספק שירות או לבצע עסקה שבקשת. המידע האישי שאנו אוספים עשוי לכלול שם, כתובת דוא"ל, מס' טלפון, כתובת, פרטי כרטיס אשראי ועוד.
כמו כן, האתר יכול לאסוף מידע אודות הביקור שלך. מידע זה נועד לעזור לנו לשפר את השירות באתר לנתח את המגמות בו ולנהל אותו בצורה טובה יותר.
 
שימוש במידע האישי
המידע האישי הנאסף באתר משמש להפעלת האתר ולמתן שירותים וביצוע העסקות שבקשת. למטרות אלה, אנו עשויים להשתמש במידע האישי כדי ליעל את שירות הלקוחות, לשפר את האתר והשירותים הניתנים בו ולהפוך את השימוש בו לנוח יותר לך, המשתמש. המידע האישי יכול לשמש אותנו על מנת לספק לך מידע אודות השירות בו אתה משתמש, כולל עידכונים והודעות. מדי פעם אנו עובדים עם חברות אחרות המספקות לנו שירותים שונים כגון אירוח האתר. חברות אלה נדרשות לשמור על סודיות המידע ונאסר עליהן להשתמש במידע לכל מטרה אחרת. מידע אישי עשוי להחשף אם הדבר נדרש מאיתנו על פי חוק או על מנת להיענות להליך משפטי נגדנו או נגד האתר או על מנת להגן על הזכויות והקניין שלנו או על מנת להגן על הבטחון האישי של העובדים והנציגים שלנו,  על משתמשי האתר או על הציבור הרחב.